POLORK Aviation'dan Havayollarına Teknolojik atılım.
Kategori: Havayolu Şirketleri
Okunma: 5135
Tarih: 8/9/2011
Saat: 10:26:35 PM
Araştıran: POLORK
Kaynak: © POLORK Aviation
Punto:

 

Öncelikle SKY Havayolları için POLORK Aviation Tecnology Developmen Center tarafından üretilen yeni EFB Class-I sisteminin SHGM'den onay alarak kullanıma geçmiştir. Proje Yöneticisi Pilot Orkun POLAT, yeni EFB sisteminin bir yıl içinde de Class-II sertifikasyonu alacak konuma geleceğini açıkladı. SKY Havayollarının yeni EFB'sinde şu özelliklerin olacağı açıklandı;

- Performans Calculation (T/O, Landing ve W&B)

- Journey Log

- Aircraft Information

- Airport Information

- Documentation

- Jeppesen Approach Charts,

- Meteorology

- Pilot Knowledge Support system,

- Moving Map

- Flight Plan


Paylaş :


Uğur BATAK - 21 Ekim 2011 Cuma
SKY Havayolları' nda kullanılmaya başlayan EFB Class 1 Type A and B hepimize hayırlı olsun. Başka firmaların 3 senede kopyalayarak hazırladığı EFB programlarını, bizler 6 ayda haftanın sadece 3 günü (Cuma-Cumartesi-Pazar) çalışarak yaklaşık 60 işgününde ürettik. Umuyorum bir yıl içerisinde çalışmalarımızı tamamlayarak SKY ailesi olarak EFB Class 2 Type A,B and C yetkisi de almış olacağız. Bizlerle birlikte bu projeye emek veren herkese teşekkürlerimizi sunarız. SKY Ailesi' ne tekrar hayırlı olsun.

Yorum
Yorum Yazabilmek İçin Lütfen Siteye Giriş Yapın!


Copyright © 2009 POLORK Aviation
 
 
Since its replica watches, the replica bags has attracted many hermes replica , including replica gucci .the replica hermes family and the Roman bishop.