Şuan Sitede Yapımı Devam Eden Çalışmalar
Kategori: Site Haberleri
Okunma: 4821
Tarih: 10/19/2009
Saat: 9:54:53 PM
Araştıran: POLORK
Kaynak: POLORK Aviation
Punto:

Bu yazı Sayın Üyelerimizi sitemizde çalışmaları devam eden ve en kısa zamanda yüklenecek çalışmalarla ilgili bilgilendirme amacıyla yayınlanmıştır.

* ATPL Soru bankamız, yeniden yazılan script  ve arayüzü SHGM ATPL Sınav sistemi ile aynı sınav sistemi ile Ana Menüler'de ATPL Exam Başlığı altında yayına başlamıştır.

* Elimizdeki 200 Gb.lık dökümanlar parça parça yüklenmektedir. Tekrara düşmemek adına tek elden yapılmaktadır. Dolayısıyla zaman almaktadır.%30 Bitti.

* TB-20 Trinidand için yapılan Flash CBT güncellenmiş, Anadolu Üniversitesi'nden gelen geri beslemeler doğrultusunda değişiklikler yapılmaya devam etmektedir. Yoğunluktan flashlara yüklüyor yapmayı unutmuşum, ana sayfa için yapıldı. kokpit eğitim için yapılmayabilir.Alacak ama yaptıkça farkedersiniz zaten.%90 Bitti.TB-20 Menüsü altında Yayında.

* Airport Guide and Distance Calculator bir hatayla karşılaşıldı. Çözüldüğü anda yayınlanacaktır.(Kodlama bilgim yetmedi, döküman okuyorum arada) %95 Bitti.

* PVTS yayındadır.

*PVQS bitti ancak Erdoğan GÜLER Hocadan onay beklemektedir. (JAA'ya uyumlu olup olmadığı kontrol edilecek)

* Bilgi yarışması soru veritabanına soru yükleme işlemi bitti. Sizden gelen sorular değerlendirilerek onaylanmaktadır.

* ATPL Flash animasyonlar bitti.Güvenlik önlemleri yapıldı. Erdoğan GÜLER Hocadan onay alındı. Siteye yüklendi, içerik Yükleme işlemi %100 Bitti. Pro-Pilot Menüsü altında Yayında.

* PPES'de 2 eksik konu var. Onlar Erdoğan GÜLER Hocadan onay alamadı tekrar yapılıyor.%95 Bitti, PPES Menüsü altında yayında.

* Web sitesindeki kodlama hatalarımızı gidermeye çalışıyoruz.%100 bitti, Yayında. Öğretmen pilotlardan gelen öneriler doğrultusunda sitede düzenlemelere devam edilmektedir.

* ICAO Aviation English Level-4 Eğitim modülü yapıldı ve yüklendi. %100 bitti, Pro-Pilot Menüsü altında Yayında.

* Video Bölümüne eğitim videolarının yüklenmesi bitti. Sizden gelen videolar sizin adınıza yüklenmeye devam ediyor.

Tüm görüş, istek ve talepleriniz için polork@mynet.com adresini kullanabilirsiniz.  


Paylaş :


Bu Haber'e Henüz Yorum Yazilmamış!


Yorum
Yorum Yazabilmek İçin Lütfen Siteye Giriş Yapın!


Copyright © 2009 POLORK Aviation
 
 
Since its replica watches, the replica bags has attracted many hermes replica , including replica gucci .the replica hermes family and the Roman bishop.