POLORK Havacılık ve Eğitim Sitesi yayına başlamıştır.
Kategori: Site Haberleri
Okunma: 4655
Tarih: 09.10.2009
Saat: 01:00:00
Araştıran: POLORK
Kaynak: POLORK Aviation
Punto:

Site genel olarak yüklendi... İnteraktif eğitimlerin bir bölümü çalışmaların devam etmesi nedeni ile daha yüklü değil. Forum ve diğer alanlara bişeyler yazmazdan yada yüklemeden önce lütfen kuralları dikkatlice okuyunuz. Site yönetim kadrosunun aldığı karar nedeni ile kurallara aykırı hareket edenlerin üyeliklerine son verilecek ve siteden faydalanamayacaklardır. VIP üyelikler (GOLD, SILVER ve BRONZE) paralı üyelik olmadığından kimseye fiyat sormayınız. Paylaşımlarınız, güvenilirliğiniz, siteye katkılarını neticesinde ve site yönetiminin istişareleri neticesinde vereceği kararlardan sonra üyelerin üyelik seviyeleri arttırılacak veya azaltılacaktır... Siteden tam olarak faydalanabilmeniz için Üye olurken gerçek isim ve bilgilerinizi giriniz ve boş alan bırakmayınız. Bilgilerinizi düzenlemek veya bizimle iletişime geçmek için sağ menüde bulunan "Üyelik" sekmesinde Hesabım kısmı altında bulunan kullanıcı adınıza tıklayarak "Bilgilerini Değiştir" veya "messenger" menülerinden dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Varsa bilgiler kısmına referansınızı mutlaka giriniz. Üyeliğiniz en geç 24 saat içerisinde onaylanacaktır. Türk Havacılığına hayırlı ve uğurlu olması dileklerimizle.... Tüm görüş, istek ve talepleriniz için polork@polork.com adresini kullanabilirsiniz.

 


Paylaş :


@ir_FaruK_34 - 19 Ekim 2009 Pazartesi
Havacılık konulu yeni sitemizin tüm camiaya hayırlı olması dileğiyle, Başarılar dilerim.. Faruk

mutlupilot - 30 Nisan 2011 Cumartesi
TÜM KALBİMLE EMEĞİ GEÇEN HERKESİ TEBRİK DİYORUM. ZEVKLE VE GURURLA İNCELİYORUM. EMNİYETLİ UÇUŞLAR, SAYGILARIMLA. MUTLU INAL

Yorum
Yorum Yazabilmek İçin Lütfen Siteye Giriş Yapın!


Copyright © 2009 POLORK Aviation
 
 
Since its replica watches, the replica bags has attracted many hermes replica , including replica gucci .the replica hermes family and the Roman bishop.